• مطالعه کتاب مقدس

  چه بسا چندان خوشایند نباشد که مطالعه و بررسی کتاب‌مقدس فقط منحصر به متخصصان و پژوهشگران باشد و ما صرفاً خوانندۀ کتابها و آثار آنها باشیم. خواست کاتلین نیلسون این است که همۀ مسیحیان، اندیشمندانه و با امانت و وفاداری، به مطالعۀ کتاب‌مقدس مشغول باشند. او به ما می‌گوید که چگونه به این آرزو دست یابیم. شایسته است این کتاب خِرَدمندانه، که به قلمی شیوا به نگارش درآمده است، به شکلی وسیع در دسترس همگان قرار گیرد.

  برای دانلود کتاب اینجا را کلیک کنید
 • باور کلام خدا بی‌چون و چرا

  آیا می‌توانیم کاملاً به کتاب‌مقدس اعتماد کنیم؟

  آیا کتاب‌مقدس برای زندگیهای بغرنج و پیچیدۀ ما بسنده است؟

  آیا واقعاً می‌توانیم پی ببریم که کتاب‌مقدس چه تعلیمی می‌دهد؟

  برای دانلود کتاب اینجا را کلیک کنید
 • خدمت بانوان

  این کتاب برای به جنب و جوش آوردن دختران مسیح نوشته شده است، برای کسانی که نیاز دارند از کلام خدا تعلیم یابند و کلام خدا در زحمات مختلفی که بر دوش می‌کشند حافظ ایشان باشد. این کتاب تنوع خدمت بانوان را در کلیساهای مختلف به ما نشان می‌دهد و از همۀ بانوان مشغول به خدمت می‌خواهد متحد و یکپارچه به کلام خدا متعهد بمانند.

  برای دانلود کتاب اینجا را کلیک کنید

بزرگترین کتابخانه الکترونیک مسیحیان فارسی زبان

درباره ما

به لطف خداوند توانستیم بخش کتابخانه وبسایت را راه اندازی کنیم تا بتوانیم او را جلال داده و شما را برکت دهیم. امیدواریم که بتوانیم با کمک یکدیگر و همیاری عیسی مسیح بتوانیم منابع مفید و معتبری در اختیارتان قرار دهیم.

شما در این بخش به منابعی چون کتاب، کتاب گویا، مجله، سرودنامه و … دسترسی داشته و می توانید بصورت مستقیم (بدون نیاز به ثبت نام) آنها را دانلود کنید. در صورت تمایل چنانچه دسترسی به اینترنت برایتان مشکل باشد، می توانید هر یک از این منابع را دانلود کرده و بدون نیاز به اینترنت مطالعه کنید. قابل به ذکر است که تمامی منابع این وبسایت رایگان در اختیارتان می باشد. اگر مایل به هر گونه کمک می باشید، می توانید از طریق فرم “ارتباط با ما” تماس بگیرید.

درخواست کتاب